SLLVP23-910
DigiKey Part Number
2170-SLLVP23-910-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SLLVP23-910
Description
EZ-SCREEN LS BASIC, PAIR; RESOLU
Detailed Description
Light Curtain 23mm Finger/Hand
Category
Detection Capability
23mm
Protective Height
910mm
Operating Temperature
-20°C ~ 55°C
Protection
Finger/Hand
Voltage - Supply
24VDC