M21-187-C-342
DigiKey Part Number
2267-M21-187-C-342-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M21-187-C-342
Description
SLEEVE 20 AWG TO 10 AWG CART=7FT
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black, White Heat Shrinkable Label 0.19" W x 0.08" L (4.8mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Category
Label Type
Heat Shrinkable
Manufacturer
Brady Corporation
Label Size
0.19" W x 0.08" L (4.8mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)