M6C-2000-595-YL
M6C-2000-595-YL
M6C-2000-595-YL
DigiKey Part Number
2267-M6C-2000-595-YL-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M6C-2000-595-YL
Description
LABEL 2" X 50' VINYL YL
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Continuous Vinyl Yellow
Category
Applications
General
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Yellow
Series
Length
50' (15.2m)
Packaging
Box
Width
2.000" (50.80mm)