CCSMA-MM-SS402-24
DigiKey Part Number
744-1335-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA-MM-SS402-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 4.14mm OD Coaxial Cable 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
4.14mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Frequency - Max
18 GHz
1st Connector
SMA Plug
Color
Blue
Operating Temperature
-45°C ~ 85°C
2nd Connector
SMA Plug
Additional Resources
In-Stock: 4
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
In-Stock: 14
COAX CABLE SMA TO SMA 6'
In-Stock: 72
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 6
COAX CBL SMA TO SMA 36"