ZXTN25100BFHTA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 2,575
Datasheet
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 5,124
Datasheet
onsemi
onsemi
Bipolar (BJT) Transistor NPN 100 V 3 A 160MHz 1.25 W Surface Mount SOT-23-3