E101RGL1912LB6M350-N
DigiKey Part Number
2632-E101RGL1912LB6M350-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E101RGL1912LB6M350-N
Description
10.1" TFT IPS LVDS 1280X800
Customer Reference
Detailed Description
Non-Touch Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 10.1" (256.54mm) 1280 x 800
Category
Diagonal Screen Size
10.1" (256.54mm)
Manufacturer
Focus LCDs
Viewing Area
220.00mm W x 139.60mm H