XHP410070M7XHP4(R) View 2
XHP410070M7XHP4(R)
DigiKey Part Number
1939-XHP410070M7XHP4(R)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XHP410070M7XHP4(R)
Description
CBL ASSY 4 POS PLUG-PLUG 2.76"
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.230' (70.00mm, 2.76")
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Manufacturer
GlobTek, Inc.
Length
0.230' (70.00mm, 2.76")