G125-FC10605L0-0150F
G125-FC10605L0-0150F
Harwin’s Company Overview
G125-FC10605L0-0150F
DigiKey Part Number
952-3901-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC10605L0-0150F
Description
1.25MM F/F 6POS 26AWG 150MM
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")