G125-FC11605F1-0450L | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 952-4240-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | G125-FC11605F1-0450L |
Description | CBL GECKO 1.25MM F 450MM 16POS |
Manufacturer Standard Lead Time | 7 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Pitch - Connector 0.049" (1.25mm) |
Manufacturer Harwin Inc. | Length 1.48' (450.00mm) |