G125-FC11605L0-0300F | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 952-2765-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | G125-FC11605L0-0300F |
Description | 1.25MM F/F 16POS 26AWG 300MM |
Manufacturer Standard Lead Time | 7 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81") |
Datasheet | Datasheet |
Category | Pitch - Connector 0.049" (1.25mm) |
Manufacturer Harwin Inc. | Length 0.984' (300.00mm, 11.81") |