G125-FC12605F1-0150F1
G125-FC12605F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC12605F1-0150F1
DigiKey Part Number
952-4247-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC12605F1-0150F1
Description
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 26POS
Detailed Description
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")