FH35C-35S-0.3SHW(99) is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 4,832
Datasheet
Similar
Amphenol CS (FCI)
In Stock: 6
Datasheet
35 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle