24V-COB-3000K-12M | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 24V-COB-3000K-12M |
Description | LED COB WH 3000K 1=1.97" STRIP |
Manufacturer Standard Lead Time | 6 Weeks |
Customer Reference | |
Datasheet | Datasheet |
Category | Luminous Flux @ Current/Temperature 2lm (Typ) |
Manufacturer Inspired LED, LLC | Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | CRI (Color Rendering Index) 91 |
Part Status Active | Features Dimming |
Type Chip On Board (COB) | Size / Dimension 12000.0mm L x 8.00mm W (50.04mm L per Segment) |
Color White, Warm | Height 1.78mm |