IMSA-10120S-30Y502
DigiKey Part Number
2248-IMSA-10120S-30Y502-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IMSA-10120S-30Y502
Description
CONN SOCKET VERT B-TO-B FLOATING
Detailed Description
30 Position Connector
Category
Number of Positions
30
Pitch
0.079" (2.00mm)