1575CH15A0030001E
DigiKey Part Number
712-1575CH15A0030001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-1575CH15A0030001ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-1575CH15A0030001EDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1575CH15A0030001E
Description
RF PWR DVDR 1.56GHZ-1.59GHZ 0805
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 1.56 GHz ~ 1.59 GHz Isolation (Min) 16dB, 10dB Return Loss 0805 (2012 Metric)
Category
Frequency
1.56 GHz ~ 1.59 GHz
Manufacturer
Johanson Technology Inc.
Specifications
Isolation (Min) 16dB, 10dB Return Loss
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Size / Dimension
1.102" L x 0.150" W (28.00mm x 3.81mm)