2450BL15B0200001E
DigiKey Part Number
712-2450BL15B0200001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-2450BL15B0200001ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-2450BL15B0200001EDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2450BL15B0200001E
Description
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0805
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 200Ohm 0805 (2012 Metric)
Category
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 200Ohm
Manufacturer
Johanson Technology Inc.
Phase Difference
180° ±10°
Series
Insertion Loss (Max)
1.0dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Return Loss (Min)
9.5dB
Part Status
Active
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Frequency Range
2.4GHz ~ 2.5GHz