0603Y1000223KET is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 3,800
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 6,488
Datasheet
Upgrade
TDK
Similar
Murata Electronics
Similar
KYOCERA AVX
0.022 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)