2220YA250472KETB16 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Knowles Syfer
In Stock: 901
Datasheet
4700 pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)