222523K60470GQTAF9LM | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 222523K60470GQTAF9LM |
Description | CAP CER 47PF 3.6KV C0G/NP0 2225 |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 47 pF ±2% 3600V (3.6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 222523K60470GQTAF9LM Models |
Category | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Tolerance ±2% | Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) |
Voltage - Rated | Thickness (Max) 0.165" (4.20mm) |