TCJD337M006R0040 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 8,393
Datasheet
KEMET
KEMET
In Stock: 990
Similar
Vishay Sprague
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 40mOhm @ 100kHz