BLM18AG102SN1D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 125,763
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 93,097
Datasheet
Bourns Inc.
Similar
Würth Elektronik
Similar
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 450mA 500mOhm