DLW21SN670SQ2L
DigiKey Part Number
490-5136-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5136-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5136-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW21SN670SQ2L
Description
CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 250mOhm
EDA/CAD Models
DLW21SN670SQ2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
250mOhm
Voltage Rating - DC
50V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Filter Type
Signal Line
Height (Max)
0.055" (1.40mm)
Impedance @ Frequency
67 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
400mA