DLW31SN222SQ2L
DigiKey Part Number
490-1070-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1070-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1070-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW31SN222SQ2L
Description
CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1.2Ohm
EDA/CAD Models
DLW31SN222SQ2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
1.2Ohm
Voltage Rating - DC
50V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Filter Type
Signal Line
Height (Max)
0.083" (2.10mm)
Impedance @ Frequency
2.2 kOhms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
200mA