GRM31CR61E335KA88L is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 35,498
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 2,858
Datasheet
Upgrade
KEMET
Upgrade
TDK
Similar
Similar
3.3 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)