GRM32ER71H106KA12L is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 4,000
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 1,080,176
Datasheet
Taiyo Yuden
10 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)