BZX384-B36,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 10,000
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 849
Zener Diode 36 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323