BZX384-C75,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 2,733
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
onsemi
In Stock: 923
Rohm Semiconductor
Zener Diode 75 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323