BZX84-B10,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 3,018
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
onsemi
Zener Diode 10 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB