UUA1E331MNL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 30,611
Datasheet
Upgrade
Nichicon
In Stock: 17,532
Datasheet
Similar
Similar
In Stock: 40
Upgrade
Rubycon
Panasonic Industry
Panasonic Industry
In Stock: 238
KEMET
330 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C