EEH-ZK1V221UP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Nichicon
In Stock: 1,416
Datasheet
Parametric Equivalent
Nichicon
In Stock: 1,307
Datasheet
220 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 27mOhm 4000 Hrs @ 125°C