EXB-2HV151JV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
CTS Resistor Products
In Stock: 0
Datasheet
150 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals