N050X125CBT
DigiKey Part Number
298-19990-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
N050X125CBT
Description
LABEL STANDARD 0.50" X 1.25" WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Standard Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Vinyl Cloth
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Part Status
Active
Shelf Life
48 Months
Label Type
Standard
Operating Temperature
10°C ~ 77°C
Label Size
0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)