S050X075VAC
DigiKey Part Number
298-10117-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X075VAC
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
Vinyl
Series
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Packaging
Box
Shelf Life
24 Months
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)