S050X125YAJ
DigiKey Part Number
298-18671-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X125YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATNG WHT 104/SHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
Material
Polyester
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)