S050X150VA1Y
DigiKey Part Number
298-18672-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X150VA1Y
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)