T200X000VR1Y
DigiKey Part Number
T200X000VR1Y-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T200X000VR1Y
Description
TAPE LABELING BROWN 2"X33.3YDS
Detailed Description
Labeling Tape Adhesive Brown 2.00" (50.80mm) X 100' (30.5m) 33.3 yds
Color
Brown
Temperature Range
-58°F ~ 176°F (-50°C ~ 80°C)
Thickness
0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Base Product Number
Width
2.00" (50.80mm)