QT325S-24.000MAHJ-T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | QT325S-24.000MAHJ-T |
Description | 3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-40 TO |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 24 MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Load Capacitance 18pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 24 MHz | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency Stability ±30ppm | Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm) |
Frequency Tolerance ±30ppm |