NSYCRN325150 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 4008-NSYCRN325150-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | NSYCRN325150 |
Description | ENCLOSURE STL 11.81"L X 9.84"W |
Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Enclosure Metal, Steel Gray Cover Included 11.811" L x 9.843" W (300.00mm x 250.00mm) X 5.906" (150.00mm) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | NSYCRN325150 Models |
Category | Height 5.906" (150.00mm) |
Mfr | Area (L x W) 116in² (748cm²) |
Packaging Box | Design Cover Included |
Part Status Active | Material |
Container Type Enclosure | Color Gray |
Size / Dimension 11.811" L x 9.843" W (300.00mm x 250.00mm) | Ratings |