NSYCRN54200 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 4008-NSYCRN54200-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | NSYCRN54200 |
Description | ENCLOSURE STL 19.69"L X 15.75"W |
Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Enclosure Metal, Steel Gray Cover Included 19.685" L x 15.748" W (500.00mm x 400.00mm) X 7.874" (200.00mm) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | NSYCRN54200 Models |
Category | Height 7.874" (200.00mm) |
Mfr | Area (L x W) 310in² (2000cm²) |
Packaging Box | Design Cover Included |
Part Status Active | Material |
Container Type Enclosure | Color Gray |
Size / Dimension 19.685" L x 15.748" W (500.00mm x 400.00mm) | Ratings |