NSYTBP191210HT
DigiKey Part Number
4008-NSYTBP191210HT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYTBP191210HT
Description
BOX PLAS GRY /CL 7.56"L X 4.76"W
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Box Plastic, Polycarbonate (PC) Light Gray, Clear Cover/Door Cover Included 7.559" L x 4.764" W (192.00mm x 121.00mm) X 4.134" (105.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
NSYTBP191210HT Models
Category
Area (L x W)
35.9in² (232cm²)
Mfr
Design
Cover Included
Packaging
Bulk
Material
Part Status
Active
Color
Light Gray, Clear Cover/Door
Container Type
Box
Thickness
0.335" (8.50mm)
Size / Dimension
7.559" L x 4.764" W (192.00mm x 121.00mm)
Ratings
Height
4.134" (105.00mm)