NSYTBS241910
DigiKey Part Number
4008-NSYTBS241910-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYTBS241910
Description
BOX ABS LGT GRY 9.49"L X 7.64""W
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Box Plastic, ABS Light Gray Cover Included 9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm) X 4.213" (107.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
NSYTBS241910 Models
Category
Area (L x W)
72.5in² (468cm²)
Mfr
Design
Cover Included
Packaging
Bulk
Material
Part Status
Active
Color
Light Gray
Container Type
Box
Thickness
0.315" (8.00mm)
Size / Dimension
9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm)
Ratings
Height
4.213" (107.00mm)