NSYTBS342912
DigiKey Part Number
4008-NSYTBS342912-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYTBS342912
Description
BOX ABS LGT GRY 13.43"LX11.46"W
Detailed Description
Box Plastic, ABS Light Gray Cover Included 13.425" L x 11.457" W (341.00mm x 291.00mm) X 5.039" (128.00mm)
EDA/CAD Models
NSYTBS342912 Models
Category
Area (L x W)
154in² (994cm²)
Color
Light Gray
Thickness
0.315" (8.00mm)
Size / Dimension
13.425" L x 11.457" W (341.00mm x 291.00mm)
Ratings
Height
5.039" (128.00mm)