BZX84C4V7
DigiKey Part Number
5399-BZX84C4V7TR-ND - Tape & Reel (TR)
5399-BZX84C4V7CT-ND - Cut Tape (CT)
5399-BZX84C4V7DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BZX84C4V7
Description
4.7V~5V 300MW 4.4V SOT-23