HPT1608-50-T1 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | HPT1608-50-T1 |
Description | RESISTOR TERMINATOR 50 OHM 2.5W |
Manufacturer Standard Lead Time | 22 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2.5W Terminator Specialized Resistor Thin Film Surface Mount |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | HPT1608-50-T1 Models |
Category | Composition Thin Film |
Manufacturer Susumu | Impedance 50 Ohms |
Series | Power (Watts) 2.5W |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 155°C |