TG-A9000-20-20-4.0
DigiKey Part Number
1168-TG-A9000-20-20-4.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A9000-20-20-4.0
Description
THERM PAD 20MMX20MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 20.00mm x 20.00mm Square
Outline
20.00mm x 20.00mm
Series
Thickness
0.157" (4.00mm)
Thermal Conductivity
9.0W/m-K