OYETDLJANF-50.000000 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | OYETDLJANF-50.000000 |
Description | XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 9 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 50 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±25ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 15mA |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 4-SMD, No Lead |
Type | Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
Frequency | Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) |