TLEAMLJATF-25.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
25 MHz VCTCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
TLEAMLJATF-25.000000
DigiKey Part Number
1664-TLEAMLJATF-25.000000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TLEAMLJATF-25.000000
Description
XTAL OSC VCTCXO 25MHZ CMOS
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
TLEAMLJATF-25.000000 Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Absolute Pull Range (APR)
±5ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
6.5mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.077" (1.95mm)