ACM4520-142-2P-T000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 64,732
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 370
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.4 kOhms @ 100 MHz 1.5A DCR 80mOhm