CGA2B2C0G1H150J050BA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 16,001
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 8
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 94,486
Taiyo Yuden
Upgrade
YAGEO
Upgrade
Murata Electronics
Murata Electronics
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
YAGEO
KEMET
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
15 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)