CGJ2B2C0G1H220J050BA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 115,117
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 17,578
Datasheet
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Similar
KEMET
22 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)